Úvodní strana » Odvoz vozu Praha

Znáte tu situaci, když se někde skvěle bavíte, ale jste omezení tím, že se musíte dopravit domů sami svým vozidlem? Z takového omezení vyplývá, že jako řidič musíte být zodpovědný a dodržovat přísné podmínky, jako třeba nekonzumovat žádný alkohol. Je skvělé nemuset se v dnešní době držet zpátky a řešit, co bude s autem, pokud si dám sklenku či dvě. Jsou situace, kdy jste jako řidiči méně či více indisponováni a potřebujete sebe a své auto odvést na jinou adresu. Nejčastěji do postele.

Co byste řekli na to, kdybyste si i přes to, že řídíte, mohli dát něco alkoholického k pití a bavit se se vším všudy třeba do svítání? Nebojte se, nejde o žádné navádění k porušování silničního zákona, ale o tzv. ,,drink and drive Praha" službu. Komfortní služba, díky které se můžete bavit včetně konzumace alkoholu i přes to, že jste na místě vlastním vozidlem. A to díky tomu, že budete mít zajištěný odvoz nejen vás samotných, ale i vašeho vozidla bez toho, abyste řídili vy. O vás i vaše vozidlo se postará odvoz auta Praha neboli taxi odvoz auta.

Můžete tak slavit narozeniny, narození potomka či vychutnávat firemní večírek a další příležitosti s jistotou, že se budete mít, jak dopravit domů a na místě nezůstane ani vaše auto. Drink taxi Praha funguje na základě vašeho zavolání na dispečink, na kterém sdělíte veškeré potřebné údaje a taxi odvoz vozu si pro vás i vaše auto přijede.

Využijte tedy moderních služeb odvozu vozu, které jsou již 15 let na pražském trhu. Bavte se, oslavte uzavření nové smlouvy, narození potomka nebo si jednoduše popijte a poseďte s přáteli s alkoholem v ruce. Ve chvíli, kdy budete chtít odejít domů, zavoláte na dispečink a domluvíte si odvoz. Pak už se o nic nestaráte. My k vám pošleme naši posádku CONVOY se dvěma řidiči. Jeden z nich se vás ujme, převezme si klíče od auta a doveze na vámi udanou adresu. Druhý vás bude následovat ve firemním vozidle. Po dojezdu na místo a uhrazení služby, opouští místo oba řidiči. Služba je dokončená.

Cena odvozu vozu Praha v rámci využitých služeb je uvedena v přehledném ceníku.

 

Postup objednání

Zavoláte a na požádání sdělíte základní informace. Odkud kam potřebujete odvézt a jakým typem vozu se pojede.

Po odsouhlasení už jen čekáte na SMS s poznávací (RZ) a tovární značkou auta a typem vozidla naší posádky. To je z důvodu bezpečnosti a snadnějšího hledání řidiče.

Udáte směr a náš řidič vás tam odveze.

Ve chvíli, kdy se dojede na místo je podle tachometru vašeho vozidla jízda vyúčtována a po jejím uhrazení, vše končí.

Vše probíhá přes dispečink.

Na základě toho vám dispečink sdělí předpokládaný čas přistavení posádky CONVOY.

Vyzvednete jej a nasedáte do vašeho vozu.

Při problémech kontaktujte dispečink.

Vozidlo s našimi zaměstnanci odjíždí k dalšímu indisponovanému zákazníkovi.

Chci spolehlivý odvoz

Tel 604 111 001