Úvodní strana » Novinky » Spolehlivá rezervace na konkrétní čas

Spolehlivá rezervace na konkrétní čas

Chcete se zabavit na firemním večírku, v baru či na druhém konci města i přes to, že jste vozidlem? Využijte moderní odvoz vás i vozidla a dostaňte se domů včas.

Chcete se bavit s přáteli, kolegy, dobrým jídlem, ale i s alkoholickým pitím i přes to, že jste přijeli vlastním vozidlem? Samozřejmě, že pokud si něco dobrého s alkoholem dopřejete, tak není zodpovědné sednout za volant. Ptáte se, jak jinak byste se dostali domů, a ještě i s vlastním vozidlem?

Celkem jednoduše. Využijte profesionální služby týmu Convoy, který se postará o vás i vaše vozidlo. A kdyby jen to. Vy si můžete odvoz sebe a svého vozu rezervovat i přímo na konkrétní čas.

Představte si třeba situaci, že se bavíte někde v baru, který má danou pevnou pracovní dobu a třeba přesně o půlnoci vás personál vyprovodí před dveře a je zavřeno. Vy tak zůstanete čekat třeba v chladném počasí pod širým nebem a čekáte dlouhé minuty, než si někdo pro vás přijede.

Ale s rezervací přesného času můžete počítat s tím, že když vyjdete před dveře baru, který zavírá, tak na vás již bude čekat řidič, který bezpečně odveze vás i vaše auto domů. Sice si za tuto službu připlatíte 170,-Kč, ale budete mít jistotu, že odvoz bude připravený na místě včas a také vás bezpečně a včas dopraví i domů.

Nechte se rozmazlovat, a když už si služby týmu Convoy objednáte, tak ať je máte se vším všudy a nemusíte na nikoho a na nic dlouho čekat.

Bavte se, jak chcete, dopřejte si skvělé nápoje i s alkoholem a buďte ve zdraví dopravení domů i s vlastním vozidlem. A hned je život i z řízení vozidla mnohem snadnější.

Nemusíte se již omezovat, strádat, můžete se bavit, jak dlouho chcete a vypít si co chcete, a ještě být doma v přesný čas.

Mnohdy nemusí jít ani o alkoholové opojení, které vás přinutí využít profesionální služby odvozu, ale třeba jen o únavu, která může být za volantem stejně nebezpečná jako alkohol. I v takovém případě máte k dispozici profesionální odvoz.

Na místo přijedete vlastním vozidlem, ale nazpátek se již o řízení vlastního vozidla nemusíte starat.

Chci spolehlivý odvoz

Tel 604 111 001