Úvodní strana » Novinky » Pohodlně platební kartou

Pohodlně platební kartou

Chcete se bavit nebo potřebujete odvoz včetně vozidla kdykoliv a kdekoliv? Objednejte si odvoz včetně vašeho vozidla, který lze uhradit i platební kartou.

Chcete si užívat život plnými doušky, ale občas vás brzdí to, že jste řidiči vlastních vozidel? Dobře se bavit a dát si sklenku alkoholického nápoje není nic špatného, ale jen do té doby, než si uvědomíte, že jste autem. Co v takové situaci dělat?

No přece využít moderní službu spočívající v odvozu nejen vás samotných, ale i vašeho vozidla.

Stačí si jednoduše zavolat a na místo určení dorazí profesionální tým, který zajistí váš odvoz. Jedním vozidlem přijedou dva profesionální řidiči, z kterých jeden se postará o váš odvoz vašim vozidlem a druhý pojede služebním vozidlem jako odvoz pro řidiče, který vámi objednanou službu vykonává.

To znamená, že nikdo se nebude vracet zpět pěšky či hromadní dopravou a vy i vaše vozidlo budete řádně a včas doma či na vámi určeném místě.

Je myšleno také na to, že ne každý je v takové situaci při hotovosti a peněženky často obsahují pouze platební karty. V tomto případě se nemusíte bát ani pracně hledat nejbližší bankomat. Součástí moderních služeb týmu Convoy je i možnost platby platební kartou.

Všechny posádky týmu Convoy jsou vybaveny platebním terminálem pro příjem plateb všemi kreditními i debetními kartami.

Díky této možnosti je zajištěný veškerý komfort, který uspokojí vaše potřeby tím nejprofesionálnějším způsobem.

Je skvělé mít možnost se bavit a popíjet i přes to, že jste vozidlem a zároveň se chovat zodpovědně a neohrozit na silnicích zdraví a život svůj či ostatních.

Je také skvělé to, že nemusíte hlídat v peněženkách dostatečnou hotovost, abyste si službu mohli dovolit, když disponujete i platební kartou.

Moderní služby poskytují další moderní vymoženosti a možnost úhrady služby platební kartou je jednou z nich.

Užívejte si večírky, oslavy či jen drink po práci nebo setkání s přáteli bez stresu a povinností, protože tým Convoy je tu pro vás.

Chci spolehlivý odvoz

Tel 604 111 001