Úvodní strana » Novinky » Garantovaný včasný příjezd

Garantovaný včasný příjezd

Že neradi čekáte, než si pro vás někdo přijede?

Není divu, protože čekání nemá nikdo rád a tým Convoy to moc dobře ví.

Co byste řekli na služby, díky kterým byste mohli navštívit každý večírek, oslavu, bar či jinou akci, dát si něco dobrého k pití včetně alkoholu, a přitom být na místě vlastním vozidlem? Nemějte obavy, že vás chce někdo navádět k tomu, abyste s alkoholem v krvi sedli za volant.

Právě naopak. Možná ani nevíte o tom, že můžete využít profesionální služby Convoy týmu, které spočívají ve vašem odvozu, a to nejen vaší osoby, ale i vozidla.

Díky tomu vás ani jen nenapadne sednout si za volant s alkoholem v krvi a stát se hrozbou silničního provozu. Můžete se tak bavit a popíjet třeba i do ranních hodin, a přitom se nechat i s vozidlem bezpečně dopravit domů.

Že neradi čekáte, než si pro vás někdo přijede?

Není divu, protože čekání nemá nikdo rád a tým Convoy to moc dobře ví. Proto si svoje klienty hýčká a nedopustí, aby jejich zájem o odvoz odradilo dlouhé čekání.

Proto je důležité sdělit klientům opravdový čas dojezdu a neříkat, že jsou na místě za 5 minut, když reálně to bude třeba půl hodiny. Tým Convoy vám garantuje, že na místo objednávky dorazí spolehlivě včas.

Není však vyloučeno, že nemůže nastat situace, která by řidiče z týmu Convoy někde zdržela. Silniční provoz a další okolnosti jsou nevyzpytatelné a v případě pozdějšího příjezdu, než byl ten garantovaný, získáte slevu z celkové částky.

Výše slevy je závislá na době zdržení a pohybuje se od minimálně 25 %. V případě, že by šlo o více jak půl hodinové zpoždění, tak je sleva až 100 %.

Jak vidíte, tak profesionální tým Convoy myslí na všechno a jde o služby, které se snaží zajistit komfort klienta po všech stránkách.

Nejen, že si můžete užívat různé akce se vším, co k nim patří, a ještě se na místo dopravit vlastním vozidlem a nazpátek mít zajištěný odvoz včetně vašeho vozidla, ale dokonce se vyhnete i dlouhému čekání.

Chci spolehlivý odvoz

Tel 604 111 001